Dziś mija rok, od kiedy uruchomiliśmy bloga. To oznacza urodziny! Sporo się działo. Sheldon prawie wydoroślał przez ten rok. Mały Człowiek już wcale nie jest taki mały i niedługo (albo nawet już) będzie dłuższy od Sheldona. Teraz razem rozrabiają i sobie dokuczają.

Dziękujemy!

Dziękujemy Wam za wszystkie komentarze i wiadomości prywatne. Bardzo miło nam się robi, gdy piszecie, że nasze rady Wam się przydają. W końcu blog bez czytelników to nie blog 😊

Na blogu udało nam się opublikować sporo tekstów o tematyce przeróżnej, nie tylko o corgi. Znajdziecie tu teksty o wychowaniu psa z dzieckiem, o tym, jak przygotować się na szczeniaka, a nawet bajki z corgi w roli głównej. Najchętniej czytane teksty to „Skąd wziąć corgi” oraz „5 rzeczy, które powinieneś wiedzieć, zanim kupisz corgi”.

Z okazji urodzin przygotowaliśmy też nową odsłonę graficzną bloga!

Co dalej?

Ostatni rok dla nas długi i ciężki, ale bardzo owocny Powoli się wyrabiamy i łapiemy rytm. Mamy sporo pomysłów na nowe treści musimy tylko znaleźć sposób na wydłużenie doby, żeby je zrealizować. Już niedługo ruszy newsletter i mamy w planach kilka serii artykułów.
A może czekacie na jakieś konkretne wpisy? O czym byście chętnie przeczytali na naszym blogu?

https://dlaschroniska.pl/

Pin It on Pinterest